Cichy Marketing

Firma Cichy Marketing jest olsztyńska agencją interaktywną, zajmującą się reklamą firm w internecie, tworzeniem stron oraz sklepów internetowych. Pełną ofertę znajdziecie na ich stronie internetowej.

Kupon upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 25% na całą ofertę.

Strona www: www.cichymarketing.pl

Pizzeria Cztery Strony Świata

Pizzeria “Cztery Strony Świata” znajduje się przy ul. Kościelnej w Gietrzwałdzie. Realizuje zamówienia na miejscu oraz na dowóz do klienta. Pełne menu jest dostępne na stronie internetowej.

Kupon upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 10% na całą oferte.

Strona www: www.czterystronyswiata.com.pl

Pizzeria 105

Pizzeria 105 znajduje się przy ul. bp. Tomasza Wilczyńskiego 25e/12. Realizuje zamówienia na miejscu oraz na dowóz do klienta. Pełne menu jest dostępne na stronie internetowej www.105.pl

Kupon upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 10% na całą ofertę na zamówienia online na 105.pl

Strona www: 105.pl

KaDWA

Podstawowym profilem firmy jest diagnostyka samochodowa, mobilna jak i stacjonarna.

Poza diagnostyką zajmuje się również:

– adaptacjami,

– kodowaniem,

– doposażaniem,

– naprawą sterowników,

– naprawą pilotów,

– naprawą liczczników i korektą,

– odczyten “CARPASS” i kodu radia,

– pomocą w zakupie auta

Kupon upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 25% na całą oferte.

Strona www: www.kadwa.olsztyn.pl

Krasnal Kids

Zapraszamy do nowego sklepu Krasnal Kids, w którym kupicie Państwo odzież dziecięcą, zabawki, gadżety i akcesoria. Sklep mieści się na ul.Tarasa Szewczenki 7/8 na Zatorzu w Pasażu Wawel, koło małego Tesco. Super jakość za przystępną cenę. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 oraz w soboty od 9.00-14.00.

Kupon upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 10% na cały asortyment.

 

Zoo Rodeo

Zapraszamy wszystkich do zakupów w sklepie Zoo Rodeo. W swojej ofercie maja m.in: żwirek dla kotów , kuwety , drapaki , klatki kannelowe , karmy , transportery. Swoje zamówienia możecie odbierać w Olsztynie w sklepie “Octagon” (CH. Manhattan). Ceny hurtowe – zacznij oszczędzać już dziś !!!

Kod rabatowy “panrabacik” upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 10% na zamówienia złożone przez strone www.zoorodeo.eu.

Strona WWW: www.zoorodeo.eu

Handmade Cafe & Pub

Zapraszamy wszystkich do zakupów w sklepie Zoo Rodeo. W swojej ofercie maja m.in: żwirek dla kotów , kuwety , drapaki , klatki kannelowe , karmy , transportery. Swoje zamówienia możecie odbierać w Olsztynie w sklepie “Octagon” (CH. Manhattan). Ceny hurtowe – zacznij oszczędzać już dziś !!!

Kupon upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 10% na całe menu (nie łączy się z innymi promocjami)

Strona WWW: www.handmadecafe.pl

Rentinvest Car

Zapraszamy do Rentinvest Car lokalnej wypożyczalni samochodów z siedzibą w Olsztynie przy ul Lubelskiej 35. W ofercie wypożyczalni są samochody osobowe oraz 9-osobowe busy. Najstarsze samochody są z 2018 roku. Wszystkie pojazdy są wyposażone w zestaw głośnomówiący, isofix, czujniki parkowania oraz klimatyzację. Każdy samochód posiada pełny pakiet ubezpieczeń dzięki czemu otrzymujesz gwarancję bezpiecznego wynajmu. Proponujemy wynajem aut krotko- i długoterminowy oraz auta zastępcze z OC sprawcy. Oferujemy najlepsze ceny za wypożyczenie samochodu w Olsztynie

Kupon upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 10% na wynajem samochodu.

Strona www: www.rentinvestcar.com.pl