Regulamin

1.      Korzystanie z serwisu PanRabacik.pl oznacza akceptację zamieszczonego poniżej regulaminu zamieszczania oraz korzystania z serwisu.

2.  Serwis internetowy PanRabacik.pl jest darmowym serwisem internetowym z kuponami rabatowym, kodami rabatowymi, zniżkami.

3.   Celem serwisu PanRabacik.pl  jest umożliwienie przeglądania dla użytkowników reklam w formie kuponów rabatowych, kodów rabatowych, zniżek w różnych konfiguracjach. Mogą one być realizowane w formie fizycznej po wydrukowaniu, bądź w formie elektronicznej. Szczegółowe zasady znajdują się pod ofertą klienta.

4.   Podmioty, chcące zamieścić  kupon rabatowy w serwisie PanRabacik.pl, muszą stosować się do zasad uczciwej konkurencji. Ponadto podmioty gospodarcze nie powinny stosować tzw. pozornych  kuponów rabatowych – kupony zamieszczone w serwisie powinny być atrakcyjniejsze cenowo od aktualnej ich oferty.

5.      Serwis PanRabacik.pl nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez jego użytkowników, a jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu między użytkownikiem a klientem oferującym rabat.

6.      Użytkownik korzysta z serwisu na własną odpowiedzialność. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść ogłoszenia, zawartość linków podanych w jego treści oraz za szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji.

7.       Warunki zamieszczania kuponów rabatowych w serwisie PanRabacik.pl  są określane indywidualnie dla każdego ogłoszenia.

8.       Serwis PanRabacik.pl ma prawo do zmiany niniejszego regualminu.

Regulamin obowiązuje od 5.09 2019r.