Czym jest portal PanRabacik.pl ?

PanRabacik.pl jest lokalnym serwisem, w którym znajdą Państwo różnego rodzaju kupony, zawierające rabaty kwotowe, procentowe lub gratisy, na towary i usługi firm z Olsztyna i okolic.  Przedsiębiorcy znajdujący się w serwisie, są z różnych branż, co stwarza olbrzymią grupę nowych klientów oraz zwiększa rozpoznawalność marki.

Serwis jest DARMOWY i ogólnodostępny, bez żadnych zobowiązań dla WSZYSTKICH. Nie trzeba sie rejestrować, instalować oprogramowania,  lub posiadać karty lojalnościowej – wystarczy wejść z dowolnego urządzenia na naszą strone i wybrać interesujący kupon. Zarówno Państwo, jak i użytkownicy nie muszą za nic płacić – kody rabatowe są całkowicie darmowe i powszechnie dostępne. Nie znajdziemy tutaj żadnych „ukrytych haczyków” – zasady są proste i zrozumiałe.

Posiadając kupony rabatowe, klienci nie tylko zrobią zakupy taniej, ale również wygodniej – jeśli posiadaja Państwo sklep internetowy, można na kuponie zamieścić kod rabatowy do wykorzystania on line. Dzięki temu klienci będą generować ruch na stronie internetowej firmy.

To Państwo decydują, co zaproponują naszym użytkownikom – my, ze swojej strony, umożliwiamy zrobienie tego całkowicie BEZPŁATNIE, przez nasz portal oraz media społecznościowe takie jak Facebook czy Instagram !

 

Dlaczego klienci uwielbiają kupony rabatowe?

Kupony rabatowe  to świetny sposób na to, aby zaoszczędzić sporą ilość gotówki, i dlatego właśnie są obecnie jedną z najpopularniejszich i najskuteczniejszych form promocji swoich towarów i usług – nie ma się co dziwić. Rynek reklamy stale się rozwija. Coraz więcej firm ma świadomość, że nawet bardzo dobry produkt czy usługa sama się nie sprzeda. W czasach gdy konkurencja jest praktycznie w każdej dziedzinie życia, kupony rabatowe pozwalają wyróżnić się na tle innych – wkońcu każdy z nas lubi kupić coś taniej lub dostać gratis 🙂  A wszystko to zależy od tego, co Państwo zaproponują dla użykowników „Pana Rabacika” 🙂

Nasze kupony rabatowe są w wersji elektronicznej, dzięki czemu są one niezwykle praktyczne, oraz komfortowe w używaniu. Klient zawsze będzie mieć je „pod ręką”, gdyż z naszego portalu można korzystać zarówno z urządzeń stacjonarnych (np. komputerów), jak i mobilnych (np. smartfonów, tabletów). Nie zapominamy oczywiście o osobach nie posiadających smartfona lub tabletu – będą one mogły wydrukować gotowe kupony w formie papierowej.

Większość serwisów tego typu ma zasięg ogólnopolski, i dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom  klientów, stworzyliśmy portal z lokalnymi kuponami rabatowymi – PanRabacik.pl

Podsumowując, otrzymują Państwo:

  • Wysoce efektywną, bezpłatną reklamę
  • Dostęp do grupy lokalnych odbiorców
  • Elastyczność formy reklamy
  • Zero zobowiązań